قوانین و مقررات
به صفحه قوانین و مقررات سایت آپلود 7 خوش آمدید. لطفا با دقت مطالعه بفرمایید.
شرایط پایه استفاده از خدمات

همه کاربران باید حداقل 13 سال سن داشته باشند، و با استفاده از خدمات آپلود 7 برای هر گونه عمل غیرقانونی و غیرمجاز خودداری کنند. همه کاربران باید موافقت خود را با فوانین محلی نسبت به اعمال آنلاین و قوانین کپی رایت نشان دهند. سایت آپلود 7 برای استفاده شخصی ایجاد شده است, و هرگونه استفاده تجاری از این سرویس کاملا ممنوع می باشد. همه کاربران نباید از خدمات آپلود 7 در جهت زیر پا گذاشتن هیچ قاونی نه تنها قانون کپی رایت استفاده کنند. هر گونه تخطی منجر به حذف شدن همه فایل هایی که از آی پی آدرس شما در آپلود 7 بارگزاری شده باشند خواهد شد.

همه کاربران با مسئولیت کامل خودشان از خدمات آپلود 7 استفاده می کنند، کاربران باید متوجه باشند که فایل های آپلود شده در آپلود 7 شخصی نیستند, و ممکن است برای دیگران قابل مشاهده باشند، و همچنین همه کاربران آپلود 7 با این امر که آپلود 7 هیچ گونه مسئولتی دربرابر محتوی درج شده در سایت ندارد موافق اند و احتمال رو به رویی شما با چنین محتوی ای وجود دارد و اینکه شما آپلود 7 را با مسئولیت کامل خود استفاده میکنید.

شرایط

- حق تغییر و یا حذف هر فایلی در آپلود 7، با هر دلیلی و بدون هیچ گونه اطلاع قبلی برای ما محفوظ است.
- حق تغییر این شرایط استفاده از خدمات در هر زمان برای ما محفوظ می باشد.
- حق ارائه ندادن این سرویس برای هر شخص و با هر دلیل و در هر زمان برای ما محفوظ است.
- حق حذف هرمحتوی و یا حساب کاربری که به صلاحدید ما غیر قانونی، توهین آمیز، تهدیدآمیز، افترا آمیز، توهین آمیز، زشت و ناپسند باشند و یا مورد ایراد و یا ناقض مالکیت معنوی هر شخص یا شرایط و قوانین خدمات ما باشد را ما داریم اما هیچ تعهدی نسبت آن نداریم.
- اگر کاربری از آپلود 7 برای میزبانی هر گونه آیکون، شکلک، آواتار، آیکون شخصی، آواتار فروم ها، نشان های فروم ها، تصاویر امضا فروم ها و یا هر گونه گرافیک برای طراحی وب سایت استفاده کند، تمامی این موارد حذف خواهند شد.

اطلاعات کپی رایت

آپلود 7 هیچ گونه ادعای مالکیت معنوی نسبت به تصاویر آپلود شده توسط کاربرانش را ندارد.

آپلود 7 هر گونه ادعای نقض قوانین کپی رایت را بررسی خواهد کرد و هر فایل آپلود شده و یا تکثیر شده که ناقض اینگونه قوانین باشد را حذف خواهد کرد. برای ایجاد یک ادعای معتبر شما باید موارد زیر را به آپلود 7 ارائه کنید:

- یک امضای فیزیکی ویا دیجیتال از سمت صاحب کپی رایت و یا شخصی که از جانب صاحب اثر مجاز به اقدام می باشد؛
- توضیحاتی مبتنی بر اثری که مدعی به نقض کپی رایت آن شده اید؛
- توضیحات محتوای ناقض و اطلاعات کافی تا آپلود 7 بتواند فایل را پیدا کند؛
- اطلاعات تماس شما، شامل آدرس، شماره تلفن و ایمیل شما؛
- بیانیه ای از جانب شما که اطمینان کافی از استفاده محتوا به صورت شکایت شده دارید، که از جانب شخص صاحب کپی رایت و یا نماینده آن شخص و یا قانون مجاز نبوده است؛ و
- بیانیه ای دومی نیز که اطلاعات این اعلانیه دقیق می باشد، و طبق قوانین و مجازات شهارت دروغین، شما شخص مجاز از طرف صاحب کپی رایت برای اقدام هستید.

تمامی ادعا های خود را میتوانید از طریق صفحه گزارش تخلف برای ما ارسال کنید.